Задача 5

Запропонувати владі інтегрувати в державний освітній процес предмети щодо важливості ціннісної основи для розвитку індивідуального добробуту і добробуту суспільства в цілому.

А також відповідно до цієї парадігми вдосконалити процес викладання таким чином, щоб школярі та студенти були максимально натхненні навчатися і бути корисними суспільству.

01.06.2022

Відкритий лист міністру освіти та науки України Шкарлету Сергію Миколайовичу від Рева Михайла Михайловича - директора благодійного фонду "СІНЕРГІЯ заради ДОБРОБУТУ"

Шановний Сергій Миколайович, звертаюся до Вас з ідеєю інтегрувати в державний освітній процес предмети щодо важливості високоморальної ціннісної основи для розвитку індивідуального добробуту і добробуту суспільства в цілому.

Ця інтеграція здатна зробити справжню революцію у свідомості українців - зробити так, щоб рівень злочинів знизився в сотні разів, а рівень задоволеності життям наших громадян піднявся за 80%. Тобто, збільшити у рази рівень добробуту нашого суспільства.

Та, відповідно до цієї парадігми, вдосконалити процес викладання таким чином, щоб школярі та студенти були максимально натхненні і самі прагнули навчатися із великою радістю.

Окрім того, здійснювати просвітництво подружніх пар та батьків щодо сімейного щастя та благополучного виховання дітей на ціннісній основі.

І найголовніше - всебічно здійснювати розвиток інституційної, політичної, економічної, екологічної і наукової моделі нашої держави на ціннісній основі.

Задля розвитку добробуту і для реалізації даної ідеї, зокрема, мною разом у співавторстві із моєю колегою Бахмутовою Елою, був розроблений унікальний Метод розвитку добробуту під назвою “СИНЕРГІЯ ДОБРОБУТУ”, що представлений всім у вільному доступі на нашому сайті www.synergy-wb.org.ua .

Даний Метод полягає у розвитку добробуту на основі 3-х фундаментальних високоморальних Цінностей - добросовісності, відповідальності та здоров'ї у синергії між однодумцями.

Відповідно до цього Методу, відповідність даним Цінностям людина розвиває за допомогою формування ментальної звички відповідати Цінностям у всіх своїх проявах.

У свою чергу, формування таких звичок відбувається в рази швидше та ефективніше, якщо цей процес відбувається в середовищі однодумців, де вони підтримують один одного в цьому питанні, за рахунок чого виникає резонанс (синергія) – стан натхнення та високої продуктивності.

Як показала практика, такий Метод розвитку добробуту вкрай простий, швидкий і дієвий і, що найголовніше, приносить задоволення від занять ним, оскільки людина, займаючись ним, перебуває у натхненному стані.

Отже, інтеграція Методу “СИНЕРГІЯ ДОБРОБУТУ” у виховний та навчальний процес, а також у просвітництво батьків, буде потужно збільшувати рівень добробуту суспільства на основі розвитку відповідності Цінностям - добросовісності, відповідальності та здоров'ї, що матиме потужний ефект розвитку доброчесності у загальнодержавному масштабі.

Будемо щасливі разом з Вами потужно розвивати добробут українців. Буду вдячний за зворотний зв'язок щодо реалізації даної ідеї на національному рівні.