Задача 4

Запроваджувати на підприємствах (за їх власним бажанням) технології розвитку добробуту співробітників на ціннісній основі (добросовісність, відповідальність і здоров'я), використовуючи авторський метод "СИНЕРГІЯ ДОБРОБУТУ"

01.02.2022 співатори Методу розвитку добробуту "СИНЕРГІЯ ДОБРОБУТУ" вперше провадили його у комерційну компанію - у бізнес-процеси однієї з великих мереж хостел-готелів (Київ, Україна).

Це дало наступні результати:

  1. Рівень відповідності колектива Цінностям (добросовісність, відповідальність та здоров'я) збільшився приблизно у 2 рази, що призвело до покращення сервісу, збільшення рівня натхнення, продуктивності і якості роботи співробітників і, відповідно, прибутків.

  2. При цьому потрібно зазначити, що в Методі дається лише загальне уявлення, як він має працювати на підприємстві, однак, головну роль тут грають наш досвід та деталі, особливо що стосується нової, унікальної технології підбору персоналу, що заснований на Методі, автором якого є Михайло Рева, тому адресуйте це питання до Михайла, якщо бажаєте втілити в життя даний Метод на підприємстві, інакше він може у Вас не спрацювати.

Подальше впровадження у комерційний сектор передбачає створення нами окремого підприємства і напрямку діяльності...

Отже, приводимо відповідну витримку із Метода розвитку добробуту "СИНЕРГІЯ ДОБРОБУТУ":


СИНЕРГІЯ натхнення Однодумців та соціальні зобов’язання

Для створення СИНЕРГІЇ з Однодумцями та для створення соціальних зобов’язань виконуйте наступні пункти:

  1. Створіть у Viber або у іншому месенджері чат “СИНЕРГІЯ заради ДОБРОБУТУ” та додайте туди Ваших Однодумців з їх згоди.

  2. Кожен учасник даного чату повинен визначити в собі деструктивні патерни і на які конструктивні патерни необхідно їх перезаписати. При цьому не обов’язково ділитися з іншими тим, які саме у Вас деструктивні патерни та при цьому, якщо Вам незручно писати, які саме конструктивні патерни Ви хочете створити, то пишіть просто загальними фразами, але все ж таки тримайте фокус на деталях.

  3. Кожен день починайте з того, що пишіть у цей чат на чому саме Ви фокусуєтесь та завершуйте цей день підсумком, як вдалося це фокусування та чи потрібно щось покращити в цьому сенсі завтра.

Наприклад, на початку дня можна писати такий пост:

“Тримаю фокуси на відповідності Цінностям добробуту - добросовісності, відповідальності і здоров'ї (як наслідок, - до продуктивності та якості; як мінімум, лягати спати до 23:00), а також на ранкових пробіжках.”

А ввечері можна писати, наприклад, такий пост:

“Мною день проведено добре, - у відповідності до Цінностей: добросовісність, відповідальність та здоров'я”.

Оскільки в середовищі співавторів даного матеріалу цей Метод чудово спрацював і у комерційній компанії, то ми вирішили тут навести, як саме це працює на підприємстві.

Також приєднайтесь до нашої групи у Facebook та запросіть своїх однодумців до створення СИНЕРГІЇ: https://www.facebook.com/groups/synergywb.charity .


СИНЕРГІЯ ДОБРОБУТУ на підприємстві

Основною робочою функцією співробітників в нашій компанії є розвиток власного добробуту, благополучного стану та відносин за допомогою даного Методу СИНЕРГІЯ ДОБРОБУТУ. Тобто, будь яка, діяльність кожного співробітника має будуватися на основі СИНЕРГІЇ з керівництвом, з іншими співробітниками і з клієнтами.

1. Для цього в ОБОВ'ЯЗКОВОМУ порядку робочий день має починатися з того, що необхідно писати в чат “СИНЕРГІЯ заради ДОБРОБУТУ” пост в якому перше речення має бути у всіх однаковим (окрім певного виключення нижче), а саме:

Тримаю фокус на відповідності Цінностям добробуту - добросовісності, відповідальності і здоров'ї.

В цілому цього речення достатньо, але за власним бажанням після цього речення можете писати ще додатково ту звичку, яку Ви бажаєте в собі створити.

Ці пости в чат “СИНЕРГІЯ заради ДОБРОБУТУ” необхідно писати в обов'язковому порядку в робочі дні на початку роботи.

Також пости можете писати і на вихідних за власним бажанням.

Те, що Ви пишете в постах в чаті СИНЕРГІЯ має бути обов'язковим до виконання.

2. Ще один обов’язковий пост - для того, щоб ефект розвитку добробуту, благополучного стану та відносин за даним методом СИНЕРГІЯ для Вас був якомога більшим, по завершенню робочого дня або просто ввечері пишіть тут один із двох варіантів:

У разі, якщо Ви старалися, але бачите, що є таке, що потрібно покращити у відповідності Цінностям (всі ми не ідеальні і кожному з нас, зокрема, і керівництву є що покращувати), то так і пишете:

а) "В цілому день проведено мною добре, при цьому бачу, що потрібно покращити.".

б) У разі, якщо Ви на 100% задоволені тим, як провели свій день у сенсі відповідності Цінностям, то так і пишете:

"Мною день проведено добре, - у відповідності до Цінностей: добросовісності, відповідальністі та здоров'я.".

При цьому при написанні цих двох варіантів в деталі вдаватися не обов'язково, однак, буде чудово, якщо Ви будете тут ділитися своїм натхненням і радістю, бо це буде живити синергію добробуту у суспільстві нашої компанії.

Два поста зранку і ввечері є обов'язковою умовою для нарахувань за розвиток добробуту через СИНЕРГІЮ в нашій компанії (один з постів без іншого не призводить до такого нарахування за день).


3. Ще в даний чат пишіть також додаткові пости за власним бажанням:

- Те, яким чином Ви працювали сьогодні над розвитком власного благополучного стану та відносин з іншими (фокуси - концентрація уваги на певних Цінностях, добробуті і конструктивних патернах), - можна і в загальних рисах, без конкретики (наприклад, сьогодні тримав фокус на гармонійному стані), якщо співробітнику незручно писати конкретику.

- Своїми враженнями, відчуттями та досягненнями від застосування методу СИНЕРГІЯ.

- Інсайтами (відкриттями, осяянням), надихаючими подіями, радісними ситуаціями від застосування СИНЕРГІЇ в будь якій сфері життя.

- Ставте лайки та хваліть інших за їх досягнення. Цим Ви надихатимете їх.

4. Вживати лише конструктивні та ввічливі мовні звороти. Деструктивні, негативні вислови та лайка категорично заборонені, їх автори можуть бути видалені на деякий час модератором.

5. В цей чат можна писати додаткові пости в будь-який час - в робочий, обідній чи по за робочий, не має значення. При цьому, якщо хтось не хоче, щоб його зайвий раз турбували голосові сигнали про нове повідомлення, просто вимкніть звук в налаштуваннях даного чату...

6. Нарахування за розвиток власного добробуту у СИНЕРГІЇ з іншими (до 2000 грн/міс) :

- За замовчанням 33 грн за той день, коли був пост у цьому чаті.

- Якщо Ви щодня будете писати в даний чат пости протягом 1-го календарного місяця (наприклад, з 3-го по 3-тє число), то з 2-го місяця Ви будете отримувати подвійне нарахування - по 66 грн за день, коли був пост, якщо протягом цього місяця не було жодного пропущеного дня.

У разі пропуску хоча б одного дня таке подвійне нарахування не може бути здійснене, тоді потрібно починати все заново з першого місяця по 33 грн/день.

- У разі, якщо був виявлений факт обману співробітником, то абсолютно усі попередні нарахування за розвиток власного добробуту у СИНЕРГІЇ будуть анульовані, оскільки це автоматично означає, що співробітник не займався розвитком відповідності Цінностям добросовісність, відповідальність і здоров'я, а просто отримував чи намагався отримати гроші в цьому чаті нічого для цього не зробивши.