Задача 3

Інтегрувати досягнення сучасних високих технологій із ідею розвитку добробуту суспільства на ціннісній основі (добросовісність, відповідальність і здоров'я), використовуючи авторський метод "СИНЕРГІЯ ДОБРОБУТУ"

31.05.2022

Відкритий лист Ілону Маску від Михайла Реви - директора благодійного фонду "СИНЕРГІЯ заради ДОБРОБУТУ"

Шановний Ілон, звертаюся до Вас із ідеєю інтеграції високих технологій із технологіями розвитку добробуту.

Ця інтеграція здатна зробити справжню революцію у свідомості людей - зробити так, щоб на нашій планеті більше ніколи не було воєн, щоб рівень злочинів знизився в сотні разів, а рівень задоволеності життям людей піднявся за 80%. Тобто, збільшити у рази рівень добробуту всього людства.

Ідея полягає у наступному.

Я разом з моєю колегою Еллою Бахмутовою розробили Метод розвитку добробуту "СИНЕРГІЯ ДОБРОБУТУ".

Даний метод полягає у розвитку добробуту на основі 3-х фундаментальних цінностей (добросовісність, відповідальність та здоров'я) у синергії між однодумцями.

Відповідно до цього методу, відповідність даним цінностям людина розвиває за допомогою формування ментальної звички відповідати цінностям у всіх своїх проявах.

У свою чергу, формування таких звичок здійснюється в рази швидше та ефективніше, якщо цей процес відбувається в середовищі однодумців, де вони підтримують один одного в цьому питанні, за рахунок чого виникає резонанс (синергія) – стан натхнення та високої продуктивності.

Як показала практика, такий метод розвитку благополуччя вкрай простий, швидкий і дієвий і, що найголовніше, приносить задоволення від занять ним, оскільки людина, займаючись ним, перебуває у натхненному стані.

Тепер про головне, - про інтеграцію високих технологій з даним Методом розвитку добробуту.

Як відомо, будь-яка емоція на фізіологічному рівні представлена ​​у вигляді вироблення в організмі певних гормонів. Наприклад, якщо Ви відчуваєте стрес, то виробляється гормон пролактин, якщо Ви відчуваєте радість, то виробляється гормон дофамін.

А, оскільки будь-яка речовина має свій частотний спектр, значить можна за допомогою спеціальних датчиків визначити рівень емоційного фону і своєчасно відреагувати, підняти цей рівень за допомогою спеціальних прийомів Методу і відстежити це прямо на відповідному пристрої.

Даний пристрій можна спроектувати у вигляді розумного годинника і відповідного додатка, який показуватиме і сигналізуватиме його власнику (або батькам дитини, яка носить цей годинник) про зміну рівня емоційного фону, щоб своєчасно реагувати і більше не впускати стрес і негатив зайвий раз у своє життя і в життя своїх дітей, а також своєчасно захищати їх від негативних ситуацій.

Це лише невелика частина застосування такої інтеграції, насправді спектр застосування вкрай широкий і може бути використаний також і в корпоративному секторі, і в освітніх установах, щоб запобігати негативному впливу керівників або вчителів і, навпаки, - розвивати їх сприятливий вплив.

Так високі технології допомагають у збільшенні не лише рівня щасливого стану, а й у розвитку добробуту суспільства на основі розвитку відповідності цінностям добросовісніть, відповідальність та здоров'я, що матиме потужний ефект розвитку доброчесності у світовому масштабі.

Буду щасливий разом з Вами створити цей пристрій. Буду вдячний за зворотний зв'язок.

P.S. Від нашого фонду: тисячі постраждалих від війни в Україні та наші захисники потребують Вашої допомоги від Вашого доброго серця.