Абсолютно БЕЗОПЛАТНЕ ЖИТЛО у Києві (навіть за комунальні НЕ потрібно платити) в 2х, 3х, 4х, 6ти-місних кімнатах в Житловому центрі для ВПО та евакуйованих осіб в м. Київ

12.08.2022 розпочали створення першого Центру турботи про евакуйованих дітей в Житловому центрі для евакуйованих осіб за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 6а.  
Вже створена дитяча кімната, організація догляду за дітьми, на черзі - кімната розвитку творчих здібностей та талантів, учбова та спортивна кімнати...
При поселенні надаємо перелік фондів, які надають гуманітарну допомогу у місті Київ та області - забезпечують продуктами харчування та засобами особистої гігієни.

Сюжет на телеканалі КИЇВ24 про наше безкоштовне житло для ВПО та евакуйованих  - стосовно безоплатного житла звертайтеся за тел. або у мессенджери: 

Абсолютно БЕЗОПЛАТНЕ ЖИТЛО у Києві (навіть за комунальні НЕ потрібно платити) в 2х, 3х, 4х, 6ти-місних кімнатах ЗА РАХУНОК БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "СИНЕРГІЯ заради ДОБРОБУТУ" - ВПО, евакуйованим*, можна з ДІТЬМИ, можна з тваринками. 

При цьому Ви приймаєте участь у волонтерській ініціативі, яка полягає у плетінні маскувальних сіток для ЗСУ (безкоштовні поставки ЗСУ, на фронт) заради нашої ПЕРЕМОГИ! 

Ті, хто не має можливості працевлаштуватися, - живуть БЕЗКОШТОВНО на ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ.

А ті, хто має можливість працевлаштуватися, ПРОЖИВАЮТЬ БЕЗКОШТОВНО 2 місяці адаптаційного періоду, далі - на платній основі зі знижками 60%, - за 1 місце за 28 днів (4 тижні) : 

- 1300 грн (у 4-місній кімнаті), 

- 1200 грн (у 6-місній кімнаті), 

- 1600 грн (у 3-місній кімнаті), тобто, 3-місна кімната всього за 4700 грн,

- 2000 грн (у 2-місній кімнаті), тобто, 2-місна кімната всього за 4000 грн.


Для БАГАТОДІТНИХ сімей (в яких від 3-х неповнолітних дітей) діють спец. тарифи - знижки до 70% на 28 днів:

- 4 людини (4-місна кімната): за 1 місце - 1000 грн, за всю кімнату - 4000 грн,

- 5 людей (5-місна кімната): 1 місце - 950 грн, за кімнату - 4750 грн,

- 6 і більше людей: 1 місце - 900 грн.


Якщо НЕМАЄ можливості чи ПОТРЕБИ приймати участь у волонтерській ініціативі, можете ОДРАЗУ ПОСЕЛИТИСЯ на ПЛАТНІЙ ОСНОВІ без плетіння сіток (також можливий частково платний варіант, тобто, частину місць можете сплачувати, а за інша частина місць можлива безкоштовно із плетінням сіток).


Також допомагаємо із ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯМ!

Це, по суті, сучасний хостел-готель (хостел Київ або сучасний гуртожиток в Києві) з 2,3,4,5,6-місними кімнатами. Можна зайняти або всю кімнату, або койко-місце у кімнаті. Загальні санвузли та кухні.

Допоможемо постраждалим співвітчизникам адаптуватися в складних обставинах. Зараз такий час, що евакуйовані люди, сім'ї з дітьми шукають житло в оренду, шелтер, прихисток, притулок, двомісну або тримісну кімнату в хостелі, гуртожиток або сімейний гуртожиток, як альтернативу таким запитам, як оренда квартири, кімнати в квартирі або будинку, оренда нерухомості в Києві, тому наша допомога у цьому питанні стане Вам в нагоді подобово або довгостроково...

Адреса: м. Київ, вул. Братиславська, 6а, біля метро Чернігівська.

Також можливе розміщення і в інших районах Києва і в приміських районах:

*Мається на увазі реєстрація в паспорті з таких областей:
- Чернігівська, Сумська, Харківська,
- Херсонська, Миколаївська, Запорізька,
- Донецька, Луганська, Київська,
- Житомирська, Одеська, Волинська,
- Дніпропетровська. 


Детальніше в нашому Телеграм-каналі , на Facebook-сторінці та на Instagram-сторінці

Щоб безкоштовно поселитися, звертайтеся за тел. або у мессенджери: